Sportsko-gimnastički centar ATON u Nedelišću preventivno se zatvara do 23. ožujka zbog širenja koronavirusa. Priopćenje prenosimo u cijelosti:
“Sukladno preporukama Hrvatskog Zavoda za javno zdravstvo i Nacionalnog stožera za civilnu zaštitu, a u cilju prevencije širenja virusa COVID-19, obavještavamo vas da Sportsko-gimnastički centar ATON u Nedelišću preventivno neće radit do 23. ožujka 2020., a prema potrebi i duže, ovisno o situaciji i preporukama nadležnih službi.
Zdravlje naših korisnika usluga nam je na prvom mjestu, stoga je uprava ATON-a donijela odluku o privremenoj obustavi rada objekta, a o eventualnim promjenama i novostima bit ćete pravovremeno obaviješteni. Ova odluka nastupa na snagu s danom donošenja. Zahvaljujemo na razumijevanju.”













