Socijaldemokratski forum žena SDP-a Hrvatske organizira sutra diljem Hrvatske humanitarnu akciju pod nazivom „Omiljeni cvijet Ane Rukavina“. Cilj akcije je, prigodnom prodajom tulipana prikupiti financijska sredstva za rad Zaklade Ana Rukavina i Registra dobrovoljnih darivatelja krvotvornih matičnih stanica.
Socijaldemokratski forum žena SDP-a dao je proteklih godina velik doprinos razvoju Registra, a raduju se i ovogodišnjoj akciji koju će na području Međimurske županije provesti u vremenu od 9 do 12 sati i to na sljedećim lokacijama: u Čakovcu na Trgu Republike, u Prelogu na tržnici, u Murskom Središću na tržnici te u Nedelišću ispred zgrade Općine.
Liječnici i medicinsko osoblje bit će na raspolaganju za sva pitanja vezana uz očuvanje zdravlja i pravilne prehrane i pomoći vam savjetima, a tijekom akcije mjeriti će se glukoza u krvi i krvni tlak.













