Strojevi su jučer uklonili i posljednje dijelove katova i konstrukcije jednog od nekadašnjih simbola Zagreba.
Jučer u poslijepodnevnim satima bageri su srušili posljednje katove Vjesnikovog nebodera. Ovaj nekadašnji simbol Zagreba izgorio je u požaru 17. i 18. studenog prošle godine, nakon čega je zbog oštećenja donesena odluka o rušenju. Rušenje je počelo u ožujku, a zaustavljeno je zbog zbrinjavanja azbesta. Svi radovi na uklanjanju trebali bi završiti početkom srpnja, a onda se očekuje i normalizacija prometa na vrlo prometnom raskrižju Slavonske avenije i Savske ceste.












