Od danas popuštaju protuepidemijske mjere i na čakovečkom Sajmu.
Tako kupci više ne moraju ulaziti u prodajni prostor isključivo automobilom i kupovati iz njega, već mogu ulaziti po starom, pješke i biciklom.
Od petka pak se sve vraća u normalu i dozvoljava se prodaja cvijeća, presadnica, životinja, tekstila. Hoće li sajam i dalje raditi srijedom i petkom, ističu u Gradskom komunalnom poduzeću Čakom, ovisi o interesu prodavača.
U petak se život vraća u normalu i na čakovečkoj tržnici. Ponovno će se prodavati cvijeće, presadnice i sve ostalo što je bilo zabranjeno tijekom strogih protuepidemijskih mjera.













