Nakon uspješno održanih Dana općine, Općina Nedelišće predstavila je kalendar manifestacija koje će obilježiti ljeto, jesen i kraj godine. Program je predstavljen na konferenciji za medije u Sport Hubu, na kojoj je načelnik Nikola Novak zahvalio svima koji su sudjelovali u organizaciji ovogodišnjih Dana općine te istaknuo zadovoljstvo velikim odazivom posjetitelja.
Tijekom ljeta građane očekuju brojna događanja, među kojima su turnir odbojke na pijesku, Notorious Festival, međunarodni nogometni turnir U-14, Dani Macinca, Gulašfest, Gulašijada u Gornjem Hrašćanu, mažoret kamp i Sportsko ljeto za osnovnoškolce.
U jesenskom dijelu programa održat će se kazališne večeri, drugo izdanje Međimurskog Oktoberfesta, koji će se 3. listopada prvi put održati u Sport Hubu, Martinje u Nedelišću te manifestacija Priča o Božiću. Godinu će zaključiti tradicionalni koncerti i doček Nove godine u podne.
Međimurski Oktoberfest ove godine postaje tradicionalna manifestacija, a organizatori najavljuju bogatu ponudu piva, hrane i zabavnog programa.









