Održana je 28. godišnja skupština Badmintonskog kluba Međimurje na kojoj su na dnevnom redu bili izvještaji o radu i financijski izvještaji Kluba za 2019. godinu, financijski i plan rada Kluba za 2020. godinu te dodjela Godišnjih nagrada Kluba za prošlu godinu.
Protekla godina bila je jedna od najuspješnijih u sportskom, organizacijskom i financijskom dijelu. Na pojedinačnom Prvenstvu Hrvatske, ekipe Međimurja osvojile su ukupno rekordnih 32 medalja, od kojih 6 zlata, 7 srebrnih i 19 brončanih. Seniorska ekipa osvojila je brončanu medalju na Ekipnom prvenstvu, a ekipa kadeta 4. mjesto. Na Hrvatskom kupu prošle godine, ostvareni su odlični rezultati svih ekipa te su u ekipnom poretku osvojili ukupno 9 medalja, dok su u pojedinačnom poretku osvojili njih 26. Na međunarodnim turnirima osvojeno je ukupno 16 medalja.
Godišnje nagrade kluba za 2019. godinu uručili su predsjednik kluba Danijel Zadravec i tajnik Tomislav Grubić igračima za postignute rezultate, upravi, treneru i dužnosnicima, kao i ustanovama te sponzorima i donatorima.













