Međimurska županija poslala je obavijest svim udrugama s našeg područja. Jedna od obaveza udruge jest i održavanje redovne sjednice skupštine u roku koju je propisan statutom, a nakon što je skupština održana, osoba ovlaštena za zastupanje udruge dužna je jedan primjerak zapisnika s održane redovne sjednice skupštine dostaviti nadležnom upravnom tijelu Međimurske županije.
Zbog trenutne epidemiološke situacije u Hrvatskoj, od osobitog je interesa zaštita zdravlja svih građana. Zbog cijele situacije vezane uz pojavu koronavirusa i mjera koje se poduzimaju za suzbijanje njegova širenja, u Županiji su svjesni da je do daljnjega onemogućeno održavanje redovnih, izbornih ili izvanrednih sjednica.
Udruge će moći održavati svoje skupštine čim se za to stvore zdravstveni preduvjeti, a one koje su dosad održale sjednice skupštine mogu zapisnike s održanih sjednica poslati poštom nadležnom upravnom tijelu poštom na adresu Međimurske županije.













