Prije dva dana održan je zajednički sastanak svih sudionika u provedbi realizacije izgradnje Aglomeracije Donja Dubrava. Na sastanku je posebno stavljena naznaka na dugo očekivani početak priključivanja domaćinstava na sustav odvodnje fekalnih voda. Izvođač radova na uređaju za pročišćavanje otpadnih voda bio je realan, sa priključivanjem će se kasniti jer još uvijek nije došla oprema iz Njemačke, a i problem je sa priključkom na električnu energiju, koji također kasni.
Prema sveukupnoj analizi dogovora sa dobavljačima, prvi priključci se očekuju sa najmanje dva mjeseca zakašnjenja, a to je realno, krajem srpnja.
Zinka Čižmešija













