SVETA MARIJA Započela rekonstrukcija zgrade Općine

SVETA MARIJA Započela rekonstrukcija zgrade Općine

Podijeli

U Svetoj Mariji danas su započeli intenzivniji radovi na rekonstrukciji zgrade javne i društvene namjene. Općinske djelatnice snalaze se u novom improviziranom prostoru Vatrogasnog doma, gdje će do daljnjeg biti njihovo radno okruženje.

Općina Sveta Marija potpisala je ugovor sa izvođačem radova, firmom TEAM GRAĐENJE d. 0.0. , koja će izvršiti rekonstrukciju zgrade javne i društvene nabave, odnosno zgrade u kojoj djeluje Općina Sveta Marija. Kako je navedeno, radovi su vrijednosti skor milijun i tristo tisuća kuna  plus PDV, a prema potpisanom ugovoru trebali bi biti završeni u roku 12 mjeseci.

Načelnica Slamek danas je rekla da će to možda trajati kraće, kako bi se normalizirao bar svakodnevni rad Općine.

  • Maximus
Podijeli