Kazališna družina Pinklec sudjelovala je na 20. jubilarnom “Naj, naj festivalu” u Zagrebu s predstavom “Vuka se ne bojim ja”.
Pinkleci su osvojili nagradu za najbolju predstavu u cjelini. Festival je ove godine bio posvećen borbi protiv vršnjačkog nasilja, a gledatelji su mogli uživati u šest domaćih i dvije inozemne predstave.
Cilj festivala bio je glasno progovoriti o nasilju u školama i financijski pomoći školskim projektima protiv vršnjačkog nasilja u osnovnim školama.













