RUKOMET S novim trenerom Alanom Belkom Zrinskice uvjerljivo poražene u prvoj pripremnoj...

RUKOMET S novim trenerom Alanom Belkom Zrinskice uvjerljivo poražene u prvoj pripremnoj utakmici

Podijeli

Nakon tjedan dana priprema, rukometašice Zrinskog pod vodstvom novog trenera Alana Belka su u Varaždinu odigrale prvi pripremni susret. Varaždinska Koka, bila je uvjerljiva u prvoj utakmici ove godine pobijedivši Zrinski sa 37:21.

Već na poluvremenu ostvarena je prednost od 9 golova koja je na kraju povećana na plus 16. Zrinski je odigrao ovu utakmicu bez prvih golmanica Žvorc i Kozjak koje su ozlijeđene, kao i pivotkinja Ira Resman.

Do 26. siječnja, kada Zrinski gostuje u Sesvetama u nastavku prvenstva, vjerojatno će se oporaviti ozlijeđene igračice kako bi kompletni iznijeli drugi dio sezone.