HNL: Lokosi svladali Varaždin

Podijeli

Kompletirano je 14. kolo Prve HNL. U posljednjoj utakmici Lokomotiva je u Kranjčevićevoj ulici svladala Varaždin s 2-1 (1-1).
Domaćin je u 18. minuti poveo iz kaznenog udarca kojeg je precizno izveo Tolić. Gosti su se vratili u 41. preko Glavine. Tri boda Lokosima osigurava u 57. minuti Tuci koji glavom pogađa gol Varaždinaca.

„Bila je to otvorena utakmica na momente ali u drugom poluvremenu smo za nijansu bili bolji i postigli gol za 2-1 te osvojili vrlo vrijedna tri boda“, rekao je trener Lokomotive Goran Tomić.

„Ne bi bilo nezasluženo da smo mi osvojili bod. Čestitam Lokomotivi, a mi se okrećemo svojim brigama i pripremiti se za sljedeću utakmicu“, sažeto je objasnio strateg Varaždina Luka Bonačić.
Dinamo je prvi s 31 bodom i utakmicom manje, Hajduk sada zaostaje za četiri boda. Osijek je treći s 23, 22 s utakmicom manje ima Rijeka na četvrtom kao i peta Lokomotiva.

Bod manje ima Gorica na šestom mjestu. Slijede Inter, Istra, Slaven Belupo i Varaždin.